Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-TSW231
Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-TSW231
Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-TSW231

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

WS61-TLW122
499 UAH. 225 UAH.

Блуза жіноча лінії Line

WS17-SSW411
259 UAH. 194 UAH.

Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-TSW231. Колір Білий

Модель : AW61-TSW231
Ціна : 377 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
LMS Таблиця розмірів
Футболка піжамна трикотажна, класичного силуету з пониженим плечем. Горловина оброблена рібом, з тканини виробу. Низ виробу та рукава- пятинитною розпошивалкою. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.