Штани- легінси жіночі лінії Basic  WS17-TRW211
Штани- легінси жіночі лінії Basic  WS17-TRW211
Штани- легінси жіночі лінії Basic  WS17-TRW211
Штани- легінси жіночі лінії Basic  WS17-TRW211

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани жіночі

WS18-TRW221
599 UAH.

Штани жіночі

WS18-TRW401
759 UAH.

Шорти жіночі

WS18-SOW211
499 UAH.

Штани- легінси жіночі лінії Basic WS17-TRW211. Колір Світло-сірий

Модель : WS17-TRW211
Ціна : 453 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
LMSXS Таблиця розмірів
Штани жіночі трикотажні завужені. Пояс пришивний, по спинці на гумку. Кишені та гульфик- обманки, на задній частині кокетка. Низ оброблений манжетами з декративними строчками. Склад: 50% віскоза, 20% бавовна, 30% поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.