Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211
Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211
Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211
Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня flowers лінії No limits

WS17-DRW313
559 UAH. 363 UAH.

Сукня жіноча

WS18-DRW301
699 UAH.

Сукня - поло жіноча лінії Basic WS17-POW211. Колір Світло-сірий

Модель : WS17-POW211
Ціна : 503 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Сукня-поло жіноча трикотажна, класичного крою, напівприлеглого силуету. Відкидний комір. Центральна застібка- планка на три гудзики. Рукава оброблені манжетами. В бічних швах невеликі розпірки. Модель оздоблена вишивкою - лого. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.