Сукня з принтом з колекції ACCENT AW. AW61-DRW122
Сукня з принтом з колекції ACCENT AW. AW61-DRW122

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча long лінії Line

WS17-DRW414
559 UAH. 335 UAH.

Сукня flowers лінії No limits

WS17-DRW313
559 UAH. 363 UAH.

Сукня flowers лінії No limits

WS17-DRW313
559 UAH. 363 UAH.

Сукня з принтом з колекції ACCENT AW. AW61-DRW122. Колір Світло-сірий

Модель : AW61-DRW122
Ціна : 280 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Сукня з принтом з колекції ACCENT AW. Модель жіноча трикотажна. Верх і низ сукні розділені по лінії талії рібом. У бічних швах розміщені кишені. Горловина та низ рукавів оброблені рібом. Низ виробу- розпошивалкою. Склад: 55% бавовна, 40% поліестер, 5% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.