Світшот жіночий No limits лінії Novelty WS17-JTW112
Світшот жіночий No limits лінії Novelty WS17-JTW112
Світшот жіночий No limits лінії Novelty WS17-JTW112
Світшот жіночий No limits лінії Novelty WS17-JTW112

Також ми пропонуємо такі продукти :

Светр жіночий

WS18-SWW111
599 UAH.

Блуза жіноча

WS18-JTW111
399 UAH.

Світшот жіночий No limits лінії Novelty WS17-JTW112. Колір Чорний

Модель : WS17-JTW112
Ціна : 453 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Блуза жіноча трикотажна, вільного силуету з подовженим плечем. Низ виробу оздоблений патентом та обманкою по типу низу сорочки. Рукава вшивні, низ оздоблений манжетами з трикотажу та манжетами з сорочкоої тканини. На передній частині вишитий текст. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.