Жіноча вкорочена блуза зі стійкою колекції ACCENT AW AW61-JTW123
Жіноча вкорочена блуза зі стійкою колекції ACCENT AW AW61-JTW123
Жіноча вкорочена блуза зі стійкою колекції ACCENT AW AW61-JTW123

Також ми пропонуємо такі продукти :

Кардиган лінії No limits

WS17-SWW311
559 UAH. 363 UAH.

Жіноча вкорочена блуза зі стійкою колекції ACCENT AW AW61-JTW123. Колір Світло-сірий

Модель : AW61-JTW123
Ціна : 252 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Жіноча вкорочена блуза зі стійкою колекції ACCENT AW. Трикотажна блуза вільного силуету з фігурним низом та відрізною стійкою. Рукава довжиною три чверті, підігнуті двічі на лице. Низ виробу оброблений розпошивалкою. Склад: 55% бавовна, 40% поліестер, 5% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.