Блуза жіноча WS18-JTW301
Блуза жіноча WS18-JTW301
Блуза жіноча WS18-JTW301
Блуза жіноча WS18-JTW301
Блуза жіноча WS18-JTW301

Також ми пропонуємо такі продукти :

Светр жіночий

TELLI
759 UAH. 417 UAH.

Светр жіночий BLURO

BLURO
1199 UAH. 779 UAH.

Светр жіночий SANO

SANO
1159 UAH. 580 UAH.

Блуза жіноча. Колір Білий

Модель : WS18-JTW301
Ціна : 659 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Світшот жіночий лінії Progressive. Модель виконана з гладкої трикотажної тканини. Плече - понижене. Виріз горловини класичний. Модель оздоблена принтом.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.