Блуза жіноча лінії Line WS17-SSW411
Блуза жіноча лінії Line WS17-SSW411
Блуза жіноча лінії Line WS17-SSW411
Блуза жіноча лінії Line WS17-SSW411

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

KOMPRE
529 UAH. 265 UAH.

Футболка жіноча

YOKOVO
459 UAH. 230 UAH.

Футболка жіноча EVB 14

21EVB 14
389 UAH. 233 UAH.

Блуза жіноча лінії Line. Колір Рожевий

Модель : WS17-SSW411
Old price : 259 UAH.
Ціна : 194 UAH.

Оберіть колір:
Рожевий

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів
Блуза жіноча, виконана з сорочкової тканини. Вільного силуету. Через всю модель горизонтально по лінії центру грудей та на плечах розташовані проходить рюша. Модель без рукавів. Спинка застібається на ґудзик і петлю. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.