Блуза жіноча з принтом на контрастними рукавами колекції ACCENT AW AW61-JTW121
Блуза жіноча з принтом на контрастними рукавами колекції ACCENT AW AW61-JTW121

Також ми пропонуємо такі продукти :

Светр жіночий

PREEPI
959 UAH. 527 UAH.

Светр жіночий

TELLI
759 UAH. 417 UAH.

Светр жіночий KAMEDI

KAMEDI
899 UAH. 494 UAH.

Блуза жіноча з принтом на контрастними рукавами колекції ACCENT AW. Колір Тілесний

Модель : AW61-JTW121
Old price : 599 UAH.
Ціна : 329 UAH.

Оберіть колір:
Тілесний

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Блуза жіноча з принтом на контрастними рукавами колекції ACCENT AW. Модель трикотажна напівприлеглого силуету. Рукав- реглан. Горловина, низ рукавів та виробу оброблені рібом. Склад: 90% бавовна, 10% полістер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.