Бомбер жіночий лінії Shell. AW17-JTW111
Бомбер жіночий лінії Shell. AW17-JTW111
Бомбер жіночий лінії Shell. AW17-JTW111
Бомбер жіночий лінії Shell. AW17-JTW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Светр жіночий

TALO II
699 UAH. 350 UAH.

Светр жіночий

PREEPI
959 UAH. 527 UAH.

Светр жіночий KAMEDI

KAMEDI
899 UAH. 494 UAH.

Бомбер жіночий лінії Shell.. Колір Мультиколір

Модель : AW17-JTW111
Ціна : 729 UAH.

Оберіть колір:
Мультиколір

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Модель виконана з стебнованої тканини. Застібка на конопки. Оздоблена вишивкою в стилі "мілітарі". Кишені вшивні. Склад: 65% віскоза, 30% поліестер, 5% еластан.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.