Чоловіча блуза з кишенею-кенгуру колекції ACCENT AW.  AW61-JTM122
Чоловіча блуза з кишенею-кенгуру колекції ACCENT AW.  AW61-JTM122
Чоловіча блуза з кишенею-кенгуру колекції ACCENT AW.  AW61-JTM122

Також ми пропонуємо такі продукти :

Светр чоловічий

ASKHAM
999 UAH. 549 UAH.

Чоловіча блуза з кишенею-кенгуру колекції ACCENT AW. . Колір Темно-синій

Модель : AW61-JTM122
Old price : 699 UAH.
Ціна : 384 UAH.

Оберіть колір:
Темно-синій

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Чоловіча блуза з кишенею-кенгуру колекції ACCENT AW. Трикотажна модель класичного крою. На пілочка розташована кокетка, яка оздоблена по шві розпошивалкою, та накдладна наскрізна кишеня. Вхід кишень оброблений рібом, на кишені настрочена шкіряна бірка. Горловина, низ виробу та рукава оброблені рібом. Склад: 90% бавовна, 10% полістер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.