Футболка чоловіча довг.рук. WS18-TLM301
Футболка чоловіча довг.рук. WS18-TLM301
Футболка чоловіча довг.рук. WS18-TLM301
Футболка чоловіча довг.рук. WS18-TLM301
Футболка чоловіча довг.рук. WS18-TLM301

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

HAVAII
429 UAH. 300 UAH.

Футболка чоловіча

DEXT DRIFT LG
659 UAH. 428 UAH.

Футболка чоловіча DEXT DKR 0129

21DEXT DKR 0129
529 UAH. 344 UAH.

Футболка чоловіча довг.рук.. Колір Сірий

Модель : WS18-TLM301
Ціна : 559 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Футболка чоловіча на довгий рукав 7/8 лінії Progressive. Виконана з тканин двох кольорів. На передній частині - кишенька. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.