Футболка чоловіча island paradise лінії Novelty WS17-TSM111
Футболка чоловіча island paradise лінії Novelty WS17-TSM111
Футболка чоловіча island paradise лінії Novelty WS17-TSM111
Футболка чоловіча island paradise лінії Novelty WS17-TSM111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

BRANCH LG XII
529 UAH. 317 UAH.

Футболка чоловіча island paradise лінії Novelty. Колір Білий

Модель : WS17-TSM111
Old price : 359 UAH.
Ціна : 233 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
XL Таблиця розмірів
Футболка чоловіча трикотажна, класичного крою. Рукава - реглан, виконані з тканини іншого кольору. Обробка горловини - класична. Модель оздоблена принтом. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.