Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM222
Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM222
Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM222
Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM222

Також ми пропонуємо такі продукти :

Поло чоловіче

BUSH B
659 UAH. 395 UAH.

Футболка чоловіча CROFTON A

21CROFTON A
459 UAH. 252 UAH.

Футболка чоловіча DEXT DKR 0125

21DEXT DKR 0125
529 UAH. 344 UAH.

Футболка чоловіча корот.рук.. Колір Білий

Модель : WS18-TSM222
Old price : 499 UAH.
Ціна : 200 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
LMSXL Таблиця розмірів
Футболка чоловіча лінії Casual2. Модель виконана з трикотажу. У бічному шві оздоблена люверсами та декоративною тасьмою. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.