Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM302
Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM302
Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM302
Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM302
Футболка чоловіча корот.рук. WS18-TSM302

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

EVB TEE 09
399 UAH. 279 UAH.

Поло чоловіче DEXT DKR P 05

21DEXT DKR P 05
899 UAH. 494 UAH.

Футболка чоловіча DEXT DKR 0129

21DEXT DKR 0129
529 UAH. 344 UAH.

Футболка чоловіча корот.рук.. Колір Білий

Модель : WS18-TSM302
Old price : 499 UAH.
Ціна : 200 UAH.

Оберіть колір:
Білий Хакі

Оберіть розмір:
LS Таблиця розмірів
Футболка чоловіча лінії Progressive. Модель виконана з структурованої тканини. Застібка на кнопки. Рукав реглан. Оздоблена принтом. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.