Футболка чоловіча лінії Basic  WS17-TSM213
Футболка чоловіча лінії Basic  WS17-TSM213
Футболка чоловіча лінії Basic  WS17-TSM213

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

DONATELLO
459 UAH. 252 UAH.

Футболка чоловіча

RAPHAEL
459 UAH. 275 UAH.

Футболка чоловіча

SOLES 01
299 UAH. 179 UAH.

Футболка чоловіча лінії Basic . Колір Сірий

Модель : WS17-TSM213
Old price : 299 UAH.
Ціна : 194 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
L Таблиця розмірів
Футболка трикотажна чоловіча, класичного крою. Горловина на зуб. Виконана з мякої, еластичної тканини Склад: 47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.