Футболка чоловіча лінії Line WS17-TSM411
Футболка чоловіча лінії Line WS17-TSM411
Футболка чоловіча лінії Line WS17-TSM411
Футболка чоловіча лінії Line WS17-TSM411

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

RAHZAR
399 UAH. 279 UAH.

Футболка чоловіча DEXT DKR 0132

21DEXT DKR 0132
559 UAH. 363 UAH.

Футболка чоловіча лінії Line. Колір Мультиколір

Модель : WS17-TSM411
Old price : 359 UAH.
Ціна : 233 UAH.

Оберіть колір:
Мультиколір

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Футболка чоловіча класичного крою з горловиною на зуб. Передня половина поділена на три частини, середня- з тканини в полоску. Зліва розташована накладна кишеня. Рукава на дві, нижна частина- в полоску. Низ виробу оброблений патентом в полоску. Склад: 95% віскоза, 5% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.