Футболка чоловіча однотонна з v-вирізом та контрастною обробкою колекції COLLEGE AW61-TSM102
Футболка чоловіча однотонна з v-вирізом та контрастною обробкою колекції COLLEGE AW61-TSM102

Також ми пропонуємо такі продукти :

Поло чоловіче DEXT DKR P VIP

21DEXT DKR P VIP
859 UAH.

Футболка чоловіча однотонна з v-вирізом та контрастною обробкою колекції COLLEGE. Колір Чорний

Модель : AW61-TSM102
Old price : 259 UAH.
Ціна : 130 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
L Таблиця розмірів
Футболка чоловіча однотонна з v-вирізом та контрастною обробкою колекції COLLEGE. Трикотажна модель класичного крою, з V-подібною горловиною. Обробка: низ виробу-розпошилка. Горловина та рукава: рібан (з тканини- гумки). Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.