Футболка чоловіча  PALM  лінії No limits WS17-TSM313
Футболка чоловіча  PALM  лінії No limits WS17-TSM313
Футболка чоловіча  PALM  лінії No limits WS17-TSM313
Футболка чоловіча  PALM  лінії No limits WS17-TSM313

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

EVB LONG 09
599 UAH. 389 UAH.

Футболка чоловіча PALM лінії No limits. Колір Мультиколір

Модель : WS17-TSM313
Old price : 399 UAH.
Ціна : 200 UAH.

Оберіть колір:
Мультиколір

Оберіть розмір:
L Таблиця розмірів
Футболка чоловіча, трикотажна класичного крою. Модель виготовлена мякої з принтової тканини. Склад: 96% віскоза, 4%еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.