Футболка чоловіча з принтом колекції COLLEGE AW61-TSM103
Футболка чоловіча з принтом колекції COLLEGE AW61-TSM103

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

JACKAL XIV E
459 UAH. 321 UAH.

Футболка чоловіча

EVB LONG 09
599 UAH. 389 UAH.

Футболка чоловіча з принтом колекції COLLEGE. Колір Світло-сірий

Модель : AW61-TSM103
Old price : 279 UAH.
Ціна : 140 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
L Таблиця розмірів
Футболка чоловіча з принтом колекції COLLEGE. Трикотажна модель класичного крою. Обробка: низ виробу-розпошилка, рукав - двічі підігнутий на лице. Горловина: рібана. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.