Футболка чоловіча з принтом "Lemberg" колекції COLLEGE AW61-TSM101
Футболка чоловіча з принтом "Lemberg" колекції COLLEGE AW61-TSM101
Футболка чоловіча з принтом "Lemberg" колекції COLLEGE AW61-TSM101

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

BRANCH LG XII
529 UAH. 317 UAH.

Футболка чоловіча

POWAS
359 UAH. 251 UAH.

Футболка чоловіча з принтом "Lemberg" колекції COLLEGE. Колір Чорний

Модель : AW61-TSM101
Old price : 234 UAH.
Ціна : 187 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів

Футболка чоловіча з принтом "Lemberg" колекції COLLEGE. Трикотажна модель вільного крою з вшивним рукавом. Рукав оздоблений тасьмою. Горловина оброблена рібом. Низ та рукава виробу - розпошивалкою. Склад: 100% бавовна

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.