Футболка чоловіча з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSM111
Футболка чоловіча з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSM111
Футболка чоловіча з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSM111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

BRANCH LG XII
529 UAH. 317 UAH.

Футболка чоловіча

CLTN BOX LOGOS
429 UAH. 215 UAH.

Футболка чоловіча з принтом "Вороном" з колекції ABRA. Колір Пшеничний

Модель : AW61-TSM111
Old price : 359 UAH.
Ціна : 180 UAH.

Оберіть колір:
Пшеничний

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Футболка чоловіча з принтом "Ворон" з колекції ABRA. Модель класичного крою. Пілочка поділена на три горизонтальні частини. Горловина рібана. Низ виробу та рукавів оброблені розпошивалкою. Склад: 47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.