Футболка чоловіча з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSM111
Футболка чоловіча з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSM111
Футболка чоловіча з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSM111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

DONATELLO
459 UAH. 275 UAH.

Футболка чоловіча

KRANG
459 UAH. 275 UAH.

Футболка чоловіча

RAHZAR
399 UAH. 319 UAH.

Футболка чоловіча з принтом "Вороном" з колекції ABRA AW61-TSM111. Колір Пшеничний

Модель : AW61-TSM111
Ціна : 453 UAH.

Оберіть колір:
Пшеничний

Оберіть розмір:
LMSXL Таблиця розмірів
Футболка чоловіча з принтом "Ворон" з колекції ABRA. Модель класичного крою. Пілочка поділена на три горизонтальні частини. Горловина рібана. Низ виробу та рукавів оброблені розпошивалкою. Склад: 47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.