Футболка чоловіча з принтованою тканиною колекції ABRA AW61-TSM112
Футболка чоловіча з принтованою тканиною колекції ABRA AW61-TSM112
Футболка чоловіча з принтованою тканиною колекції ABRA AW61-TSM112

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

EVB TEE 09
399 UAH. 279 UAH.

Футболка чоловіча

EVB TEE 09
399 UAH. 279 UAH.

Футболка чоловіча з принтованою тканиною колекції ABRA. Колір Сірий

Модель : AW61-TSM112
Old price : 459 UAH.
Ціна : 252 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів

Футболка чоловіча з принтованою тканиною з колекції ABRA. Модель вільного силуету. На пілочці- кокетка з принтованої тканини та накладна кишеня посередині лінії шва кокетки і частини пілочки. По спинці також кокетка з принтованої тканини. Горловина - рібана. Низ виробу та рукавів оброблені розпошивалкою. Склад:47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.