Футболка жіноча довг.рук. WS18-TLW111
Футболка жіноча довг.рук. WS18-TLW111
Футболка жіноча довг.рук. WS18-TLW111
Футболка жіноча довг.рук. WS18-TLW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

KOMPRE
529 UAH. 265 UAH.

Футболка жіноча

ACUTUS
499 UAH. 250 UAH.

Футболка жіноча LADE

21LADE
459 UAH. 321 UAH.

Футболка жіноча довг.рук.. Колір Світло-сірий

Модель : WS18-TLW111
Ціна : 319 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Лонгслів лінії Basic new. Модель виконана з тканини в рубчик. Прилеглий силует. V-подібний виріз горловини. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.