Футболка жіноча island paradise лінії Novelty WS17-TSW111
Футболка жіноча island paradise лінії Novelty WS17-TSW111
Футболка жіноча island paradise лінії Novelty WS17-TSW111
Футболка жіноча island paradise лінії Novelty WS17-TSW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

VIROGA
459 UAH. 230 UAH.

Футболка жіноча

LUCJA VI
359 UAH. 180 UAH.

Блузка жіноча RAPITI

21RAPITI
659 UAH. 461 UAH.

Футболка жіноча island paradise лінії Novelty. Колір Білий

Модель : WS17-TSW111
Ціна : 299 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Футболка жіноча трикотажна, класичного крою. Рукава вшивні. Обробка горловини - класична. Модель оздоблена принтом. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.