Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW111
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW111
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

KARSA
359 UAH. 180 UAH.

Футболка жіноча

HINOVA
399 UAH. 160 UAH.

Топ жіночий EVB 13

21EVB 13
199 UAH. 179 UAH.

Футболка жіноча корот.рук.. Колір Білий

Модель : WS18-TSW111
Ціна : 199 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів

Майка жіноча лінії Basic new. Прилеглий силует, без рукавів. Низ виробу заокруглений та оздоблений фірмовою біркою. Склад: 100% бавовна

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.