Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW221
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW221
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW221
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW221
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW221

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

GRENDI
359 UAH. 180 UAH.

Блузка жіноча NADORI

21NADORI
529 UAH. 370 UAH.

Футболка жіноча корот.рук.. Колір Припорошений зелений

Модель : WS18-TSW221
Ціна : 399 UAH.

Оберіть колір:
Припорошений зелений

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Футболка/туніка жіноча лінії Casual2. Модель виконана з м'якого трикотажу з розпіркою та декоративною тасьмою. Довжина вище лінії колін. Склад: 94% бавовна, 6% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.