Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW302
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW302
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW302
Футболка жіноча корот.рук. WS18-TSW302

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

AVIK
359 UAH. 180 UAH.

Футболка жіноча корот.рук.. Колір Кремовий

Модель : WS18-TSW302
Ціна : 299 UAH.

Оберіть колір:
Кремовий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Жіночий, літній топ лінії Progressive. Модель виконана з мякої тканини. Оздоблений тонкими бретелями. Склад: 100% віскоза
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.