Футболка жіноча лінії Line WS17-TSW412
Футболка жіноча лінії Line WS17-TSW412
Футболка жіноча лінії Line WS17-TSW412
Футболка жіноча лінії Line WS17-TSW412
Футболка жіноча лінії Line WS17-TSW412

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

KARSA
359 UAH. 287 UAH.

Футболка жіноча

COMFORT 21
359 UAH. 215 UAH.

Футболка жіноча лінії Line WS17-TSW412. Колір Світло-голубий

Модель : WS17-TSW412
Ціна : 327 UAH.

Оберіть колір:
Світло-голубий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Футболка трикотажна, жіноча стилю casual, вкорочена до лінії талії. На передній частині кокетка з центральною застібкою на блискавку. Рукав вшивний. Горловина з тканини в рубчик. Склад: 95% віскоза, 5% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.