Футболка жіноча вільного фасону лінії Make art. AW17-TSW214

Також ми пропонуємо такі продукти :

Блузка жіноча

EPIDERMIS
359 UAH. 180 UAH.

Футболка жіноча

KUIKUE
499 UAH. 225 UAH.

Футболка жіноча

LETUS
459 UAH. 230 UAH.

Футболка жіноча вільного фасону лінії Make art.. Колір Білий

Модель : AW17-TSW214
Ціна : 499 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів

Футболка виконана з м'якого трикотажу. Вільний фасон. Плече понижене. По лінії плеча та рукава оформлення декоративною тасьмою та люверсами. Склад: 100% бавовна.

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.