Кардиган, без рукавів лінії No limits WS17-SWW312
Кардиган, без рукавів лінії No limits WS17-SWW312
Кардиган, без рукавів лінії No limits WS17-SWW312
Кардиган, без рукавів лінії No limits WS17-SWW312

Також ми пропонуємо такі продукти :

Блуза жіноча

CHIQUITA XVIII
999 UAH. 599 UAH.

Блуза жіноча

PENEDO
799 UAH. 400 UAH.

Светр жіночий BLURO

BLURO
1199 UAH. 779 UAH.

Кардиган, без рукавів лінії No limits. Колір Світло-сірий

Модель : WS17-SWW312
Ціна : 599 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Кардиган трикотажний, жіночий без рукавів з капюшоном. Виконаний з тканини типу "two face". Передня частина поділена рельєфами та злегка подовжена. В рельєвах розміщені кишені. Низ кардигану підшитий необробленою частиною тканини. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.