Кардиган лінії No limits WS17-SWW311
Кардиган лінії No limits WS17-SWW311
Кардиган лінії No limits WS17-SWW311
Кардиган лінії No limits WS17-SWW311
Кардиган лінії No limits WS17-SWW311

Також ми пропонуємо такі продукти :

Светр жіночий

PREEPI
959 UAH. 527 UAH.

Светр жіночий CADRO

21CADRO
1199 UAH. 839 UAH.

Кардиган лінії No limits. Колір Жовто-зелений

Модель : WS17-SWW311
Old price : 559 UAH.
Ціна : 363 UAH.

Оберіть колір:
Жовто-зелений

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів
Кардиган трикотажний жіночий. Спинка до лінії бедер. Перід скошений та подовжений. Рукав вшивний. Модель виконана з мякої, легкої тканини. Склад: 94% віскоза, 6% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.