Кардиган жіночий лінії Shell. AW17-SWW111
Кардиган жіночий лінії Shell. AW17-SWW111
Кардиган жіночий лінії Shell. AW17-SWW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Светр жіночий

SPARKLI
699 UAH. 559 UAH.

Светр жіночий

SPARKLI
699 UAH. 559 UAH.

Кардиган жіночий лінії Shell. AW17-SWW111. Колір Чорний

Модель : AW17-SWW111
Ціна : 629 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Кардиган виконано з трикотажної тканини. Прямий фасон, від лінії колін розрізи. Накладні кишені. На плечах та спинці декоративно оздоблені деталі. Замочки на передній частині. Краї кишень та низ з необробленим краєм. Склад: 97% бавовна, 3% еластан.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.