Кардиган жіночий лінії Shell. AW17-SWW111
Кардиган жіночий лінії Shell. AW17-SWW111
Кардиган жіночий лінії Shell. AW17-SWW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Блуза жіноча

PENEDO
799 UAH. 400 UAH.

Светр жіночий KAMEDI

LONI
1199 UAH. 659 UAH.

Кардиган жіночий лінії Shell.. Колір Чорний

Модель : AW17-SWW111
Ціна : 499 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Кардиган виконано з трикотажної тканини. Прямий фасон, від лінії колін розрізи. Накладні кишені. На плечах та спинці декоративно оздоблені деталі. Замочки на передній частині. Краї кишень та низ з необробленим краєм. Склад: 97% бавовна, 3% еластан.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.