Куртка чоловіча EVO 02 EVO 02
Куртка чоловіча EVO 02 EVO 02
Куртка чоловіча EVO 02 EVO 02

Також ми пропонуємо такі продукти :

Куртка чоловіча

NALTEN
2599 UAH. 1689 UAH.

Куртка чоловіча EVO IPAR

EVO IPAR
2999 UAH. 1949 UAH.

Куртка чоловіча EXPOCAN

EXPOCAN
3299 UAH. 1979 UAH.

Куртка чоловіча EVO 02. Колір Червоний

Модель : EVO 02
Old price : 2899 UAH.
Ціна : 1884 UAH.

Оберіть колір:
Червоний

Оберіть розмір:
LMXLXXL Таблиця розмірів
Куртка утеплена з капюшоном, водонепроникна. Модель виконана з гладкого матеріалу. Склад: 100% поліестер. Наповнювач: 100% поліестер.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.