Куртка жіноча KIRSI 21KIRSI
Куртка жіноча KIRSI 21KIRSI
Куртка жіноча KIRSI 21KIRSI
Куртка жіноча KIRSI 21KIRSI
Куртка жіноча KIRSI 21KIRSI

Також ми пропонуємо такі продукти :

Куртка жіноча

LEANNE
999 UAH. 599 UAH.

Куртка жіноча TIAMI

TIAMI
2999 UAH. 1649 UAH.

Куртка жіноча KIRSI. Колір Чорний

Модель : 21KIRSI
Ціна : 1599 UAH.

Оберіть колір:
Чорний

Оберіть розмір:
LMSXS Таблиця розмірів
Куртка з коміром, застібається на металеву блискавку. Кишені застібаються на блискавку. Склад: 100% поліуритан. Підкладка: 100% поліестер.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.