Лонгслів чоловічий колекції ACCENT AW AW61-TLM121
Лонгслів чоловічий колекції ACCENT AW AW61-TLM121

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

BRANCH LG I
599 UAH. 479 UAH.

Футболка чоловіча

JACKAL XIV E
459 UAH. 321 UAH.

Футболка чоловіча

DEXT DRIFT LG
659 UAH.

Лонгслів чоловічий колекції ACCENT AW AW61-TLM121. Колір Сірий

Модель : AW61-TLM121
Old price : 299 UAH.
Ціна : 164 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
LMS Таблиця розмірів
Лонгслів чоловічий колекції ACCENT AW. Трикотажна футболка на довгий рукав. Рукав - реглан. Горловина на зуб, оброблена рібом та частиною основної тканини, яка проходить від кута до лінії шва рукава. Низ виробу та рукава оброблені розпошивалкою. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.