Лонгслів чоловічий лінії Natural motives AW17-TLM312
Лонгслів чоловічий лінії Natural motives AW17-TLM312
Лонгслів чоловічий лінії Natural motives AW17-TLM312
Лонгслів чоловічий лінії Natural motives AW17-TLM312
Лонгслів чоловічий лінії Natural motives AW17-TLM312

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка чоловіча

DEXT DRIFT LG
659 UAH. 428 UAH.

Футболка чоловіча TREFTON B

21TREFTON B
459 UAH. 252 UAH.

Лонгслів чоловічий лінії Natural motives. Колір Світло-сірий

Модель : AW17-TLM312
Old price : 599 UAH.
Ціна : 300 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
L Таблиця розмірів
Лонгслів чоловічий виконаний з еластичного трикотажу. Модель класичного фасону оздоблена принтом з природніми мотивами. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.