Лонгслів жіночий асиметричного покрою колекції ACCENT AW AW61-TLW121
Лонгслів жіночий асиметричного покрою колекції ACCENT AW AW61-TLW121
Лонгслів жіночий асиметричного покрою колекції ACCENT AW AW61-TLW121
Лонгслів жіночий асиметричного покрою колекції ACCENT AW AW61-TLW121

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

GRENDI
359 UAH. 287 UAH.

Футболка жіноча

CURLEY
529 UAH. 265 UAH.

Лонгслів жіночий асиметричного покрою колекції ACCENT AW AW61-TLW121. Колір Сірий

Модель : AW61-TLW121
Ціна : 579 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Лонгслів жіночий, трикотажний. Рукавв вшивні, оброблені манжетами. Спинка з поглибленою горлоиною та центральним швом. Низ виробу скошений, асиметричний. В бічних швах розпірки. Горловина оброблена рібом з тканини виробу. Низ та розпірки- розпошивалкою. Склад: 96% віскоза, 4% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.