Лонгслів жіночий лінії Make art. AW17-TLW211
Лонгслів жіночий лінії Make art. AW17-TLW211

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

VIROGA
459 UAH. 230 UAH.

Футболка жіноча

BARBERA
299 UAH. 179 UAH.

Блузка жіноча NADORI

21NADORI
529 UAH. 370 UAH.

Лонгслів жіночий лінії Make art.. Колір Тілесний

Модель : AW17-TLW211
Ціна : 399 UAH.

Оберіть колір:
Тілесний

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Лонгслів жіночий виконаний з м'якого, гладкого тикотажу. Розрізи від горловини на плечах, оздоблені рюшами. Склад: 47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра.
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.