Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW101
Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW101
Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW101

Також ми пропонуємо такі продукти :

Плащ жіночий

EURIS
1899 UAH. 1044 UAH.

Куртка жіноча

LONDRA
1759 UAH. 967 UAH.

Куртка жіноча TIAMI

TIAMI
2999 UAH. 1649 UAH.

Пальто жіноче лінії In bloom. Колір Світло-сірий

Модель : AW17-COW101
Ціна : 2299 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
M Таблиця розмірів
Пальто жіноче виконане з фактурного матеріалу з тонкою підкладкою іншого кольору, без утеплення. Напівприталений силует. Врізні кишені. Застібається на ґудзик, на поясі зав'язується на пасок. Модель оздоблена декоративними деталями та вишивкою в стилі"мілітарі". Склад: Акрил - 15% Віскоза - 30% Поліестер - 15% Шерсть - 40%
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.