Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102
Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102
Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102
Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102

Також ми пропонуємо такі продукти :

Пальто жіноче

KRISTEN
2299 UAH. 1150 UAH.

Пальто жіноче лінії In bloom. Колір Темно-бордовий

Модель : AW17-COW102
Ціна : 1999 UAH.

Оберіть колір:
Темно-бордовий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Пальто жіноче виконане з фактурної такнини. Підкладка з утепленням. Модель фасону oversize. Накладні кишені. Рукава оздоблені декоративними деталями. Застібка на ґудзик. Склад: 40 % шерсть 60 % поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.