Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102
Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102
Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102
Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102

Також ми пропонуємо такі продукти :

Куртка жіноча

LEANNE
999 UAH. 799 UAH.

Плащ жіночий

EURIS
1899 UAH.

Куртка жіноча

LONDRA
1759 UAH.

Пальто жіноче лінії In bloom AW17-COW102. Колір Темно-бордовий

Модель : AW17-COW102
Ціна : 1999 UAH.

Оберіть колір:
Темно-бордовий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Пальто жіноче виконане з фактурної такнини. Підкладка з утепленням. Модель фасону oversize. Накладні кишені. Рукава оздоблені декоративними деталями. Застібка на ґудзик. Склад: 40 % шерсть 60 % поліестер
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.