Піжама з принтом жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-DRW231
Піжама з принтом жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-DRW231

Також ми пропонуємо такі продукти :

Сукня жіноча

BEMKA
699 UAH. 489 UAH.

Спідниця жіноча NOJA

NOJA
959 UAH. 575 UAH.

Спідниця жіноча NOJA

NOJA
959 UAH. 575 UAH.

Піжама з принтом жіноча колекції NIGHTWEAR. Колір Пшеничний

Модель : AW61-DRW231
Old price : 499 UAH.
Ціна : 250 UAH.

Оберіть колір:
Пшеничний

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів

Піжіма з принтом жіноча колекції NIGHTWEAR.Трикотажна нічна сорочка напівприлеглого силуету з пониженим плечем. Пройма оброблена манжетом загнутим на лице. Низ виробу підігнутий з напуском та підшитий оздоблюючою тканиною(обманкою), оброблений розпошивалкою. Горловина оброблена рібом, з тканини виробу. Склад: 100% бавовна

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.