Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-TSW232
Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-TSW232
Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-TSW232
Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR AW61-TSW232

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

AVIK
359 UAH. 180 UAH.

Футболка жіноча

HINOVA
399 UAH. 160 UAH.

Футболка жіноча

ACUTUS
499 UAH. 250 UAH.

Піжама жіноча колекції NIGHTWEAR. Колір Рожевий

Модель : AW61-TSW232
Old price : 299 UAH.
Ціна : 150 UAH.

Оберіть колір:
Рожевий

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Футболка піжамна трикотажна класичного крою. Рукав- реглан. Горловина оброблена рібом з тканини виробу. Рукава та низ виробу оброблені розпошивалкою. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.