Плащ жіночий WS18-COW112

Також ми пропонуємо такі продукти :

Куртка жіноча

AMBROSIA
1499 UAH. 974 UAH.

Куртка жіноча LIQUI

LIQUI
2199 UAH. 1100 UAH.

Куртка жіноча TIAMI

TIAMI
2999 UAH. 1649 UAH.

Плащ жіночий. Колір Кавовий

Модель : WS18-COW112
Ціна : 2259 UAH.

Оберіть колір:
Кавовий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів

Пальто жіноче осінньо-весняне лінії Basic new . Модель з підкладкою, без утеплення, напівприталеного силуету. Врізні кишені. Застібається на ґудзик та пояс- ремінь. Склад: Шерсть - 70%, Поліестер - 30%

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.