Плащ жіночий WS18-COW112

Також ми пропонуємо такі продукти :

Куртка жіноча REVIA

REVIA
2799 UAH. 1679 UAH.

Куртка жіноча ADALVEIG

21ADALVEIG
2599 UAH.

Плащ жіночий. Колір Кавовий

Модель : WS18-COW112
Ціна : 2259 UAH.

Оберіть колір:
Кавовий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів

Пальто жіноче осінньо-весняне лінії Basic new . Модель з підкладкою, без утеплення, напівприталеного силуету. Врізні кишені. Застібається на ґудзик та пояс- ремінь. Склад: Шерсть - 70%, Поліестер - 30%

Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.