Подовжена жіноча футболка з притном "Тюльпан" з колекції ABRA AW61-TSW112
Подовжена жіноча футболка з притном "Тюльпан" з колекції ABRA AW61-TSW112
Подовжена жіноча футболка з притном "Тюльпан" з колекції ABRA AW61-TSW112

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

ACUTUS
499 UAH. 399 UAH.

Подовжена жіноча футболка з притном "Тюльпан" з колекції ABRA AW61-TSW112. Колір Кавовий

Модель : AW61-TSW112
Ціна : 579 UAH.

Оберіть колір:
Кавовий

Оберіть розмір:
MSXS Таблиця розмірів
Жіноча футболка з принтом "Тюльпан" з колекції ABRA. Трикотажна принтована модель вільного крою без рукавів. В бічних швах від лінії талії розташовані розпірки. Пройма оброблена бейкою. Горловина виробу оброблена стійкою. Низ виробу- розпошивалкою. Склад: 47% віскоза, 47% поліестер, 6% лайкра
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.