Поло жіноче WS18-POW111
Поло жіноче WS18-POW111
Поло жіноче WS18-POW111

Також ми пропонуємо такі продукти :

Футболка жіноча

HINOVA
399 UAH. 160 UAH.

Футболка жіноча

SONNIA
399 UAH. 200 UAH.

Блузка жіноча RAPITI

21RAPITI
659 UAH. 461 UAH.

Поло жіноче. Колір Білий

Модель : WS18-POW111
Ціна : 459 UAH.

Оберіть колір:
Білий

Оберіть розмір:
XS Таблиця розмірів
Поло жіноче лінії Basic new. Класичний фасон моделі з комірцем. Центральна застібка на три гудзики. Модель оздоблена вишивкою - логотипом. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.