Шорти чоловічі WS18-SOM211
Шорти чоловічі WS18-SOM211
Шорти чоловічі WS18-SOM211
Шорти чоловічі WS18-SOM211

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани чоловічі

RDL RITZ
899 UAH.

Штани чоловічі

EVB SP 09
959 UAH.

Штани чоловічі

KEMBLER
1199 UAH.

Шорти чоловічі WS18-SOM211. Колір Темно-бежевий

Модель : WS18-SOM211
Ціна : 791 UAH.

Оберіть колір:
Блакитна сталь Темно-бежевий

Оберіть розмір:
LMSXL Таблиця розмірів
Шорти чоловічі лінії Casual2. Модель класичного крою з бічними кишенями. Пояс на гумку та декоративний шурок. Тканина з дрібним принтом. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.