Шорти чоловічі WS18-SOM221
Шорти чоловічі WS18-SOM221
Шорти чоловічі WS18-SOM221
Шорти чоловічі WS18-SOM221
Шорти чоловічі WS18-SOM221

Також ми пропонуємо такі продукти :

Шорти чоловічі

BRANCO SH XXV
599 UAH. 359 UAH.

Штани чоловічі

CAVIN
1199 UAH. 959 UAH.

Штани чоловічі

KEMBLER
1199 UAH. 719 UAH.

Шорти чоловічі. Колір Сірий

Модель : WS18-SOM221
Ціна : 459 UAH.

Оберіть колір:
Сірий

Оберіть розмір:
S Таблиця розмірів
Шорти чоловічі лінії Casual2. Модель класичного крою з бічними кишенями. Пояс на гумку та декоративний шурок. Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.