Шорти чоловічі лінії Basic WS17-SOM212
Шорти чоловічі лінії Basic WS17-SOM212
Шорти чоловічі лінії Basic WS17-SOM212
Шорти чоловічі лінії Basic WS17-SOM212

Також ми пропонуємо такі продукти :

Штани чоловічі RAGON

21RAGON
1599 UAH. 1039 UAH.

Штани чоловічі DEXT UNDERCOVER 04

21DEXT UNDERCOVER 04
1199 UAH.

Шорти чоловічі лінії Basic. Колір Світло-сірий

Модель : WS17-SOM212
Ціна : 399 UAH.

Оберіть колір:
Світло-сірий

Оберіть розмір:
L Таблиця розмірів
Шорти чоловічі трикотажні, стилю casual. Частина боку шортів суцільнокрійна з вишивкою- логотипом. На передній частині в шві розміщені внутрішні кишені оздоблені тканиною-рубчик. Пояс з тканини в рубчик на гумку та декоративний шнурок. Шви оздоблені декоративними строчками. Риз шортів підшитий необробленою частиною тканини Склад: 97% бавовна, 3% еластан
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу. Увага! Всі замовлення надсилаємо за умови попередньої оплати покупцем витрат на поштового оператора.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.