Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR AW61-SOW231
Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR AW61-SOW231
Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR AW61-SOW231

Також ми пропонуємо такі продукти :

Шорти жіночі

MADANI
959 UAH.

Шорти жіночі

FUNIBUS
829 UAH.

Шорти піжамні колекції NIGHTWEAR AW61-SOW231. Колір Червоний

Модель : AW61-SOW231
Ціна : 130 UAH.

Оберіть колір:
Червоний

Оберіть розмір:
LMS Таблиця розмірів
Шорти піжамні трикотажні, класичного крою. Пояс пришивний на гумку. Низ з високим підгином, оброблений пятинитною розпошивалкою. Склад: 100% бавовна
Доставка товару буде виконана кур'єрською службою «Нова пошта». Доставка товару відбувається в більшість міст України. При замовленні товару на суму від 1000 гривень доставка на склад - безкоштовна. При отриманні товару при собі треба мати документ, що посвідчує особу.
Ми гарантуємо Вам право на повернення відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» замовленого товару, який не використовувався протягом 14 днів з моменту отримання посилки . У разі повернення товару після закінчення зазначеного терміну, а також вживаного товару, повернення не буде оформлено. Товар потрібно повернути в оригінальній упаковці. Відповідно до Закону «Про захист прав споживача», нижня білизна поверненню не підлягає. Повернення буде оформлено за умови, якщо, повертаючи товар, представлений в каталозі в вигляді комплекту, Ви повертаєте всі складові комплекту. Товар, який підлягає поверненню, необхідно надіслати з будь-якого відділення «Нова Пошта» у вказане нами відділення на конкретну людину (про таку дізнатись попередньо) за власний кошт. Ми пропонуємо один спосіб повернення Ваших коштів: повернення зворотною доставкою у відділенні «Нова Пошта», з якого Ви відправите товар. Для отримання поштового переказу необхідно відправити товар з будь-якого відділення «Нова Пошта» в оригінальній упаковці з усіма складовими комплекту. При відправці Ви оплачуєте доставку товару і зворотню доставку цінних паперів.